trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Ceyo indirim kodu

Ceyo indirim kodu & kupon Aralık 2023

 • tüm 11
 • kampanya 11

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Ceyo kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Ceyo FAQs

  Ceyo öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Ceyo'in her öğrenci müşterisinden faydalanmak için Ceyo, statülerini doğrulamak için ilgili geçerli sertifikaları olduğu sürece kendilerine kupon kodu şeklinde özel öğrenci indirimleri sağlayacaktır.

  Ceyo yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Ceyo ürününde yeni müşterilere ayrıcalıklı muamele yapılır. Yeni müşteriler, ödeme sırasında sunulduğunda 75%'den tasarruf etmek için kullanılabilecek özel Ceyo indirim kodu alacak. Sistem, Ceyo ürününün yeni müşterisi olup olmadığınızı otomatik olarak onaylayacaktır, bu nedenle Ceyo ürününde daha önce tüketim geçmişi olan müşteriler bu tekliften yararlanamayacak.

  Ceyo adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Sistem, Ceyo ödemesinde yalnızca tek bir kuponun kullanılmasına izin verir ve Ceyo promosyon kodu ürününü kullanmak için siparişin belirli kullanım koşullarını karşılaması gerekir. Ceyo kupon kodu, farklı indirim oranlarına sahip trkuponlar.org üzerinde görüntülenebilir ve müşteriler istedikleri zaman bunları kullanmayı seçebilir.

  Ceyo kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Ceyo'de alışveriş yaparken kupon kodu'yi şu şekilde kullanabilirsiniz: Ceyo alışveriş sepetine yeni ürünler ekleyin ve ödemeyi tıklayın. Ayrıntıları girerek Ceyo hesabına giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun, ardından ödeme yapmak için Devam'ı tıklayın. Listelenen öğelerin altında Kupon Ekle yazan bir kutu göreceksiniz, kullanacağınız Ceyo kupon kodu'yi seçin ve ardından web sitesi otomatik olarak ödeme sayfasına dönecektir. Şimdi ceyo.com.tr adresinde gerçek toplam ödemenizi göreceksiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  Devam etmeniz halinde Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Devamını oku