trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Ps Store Indirim Kodu

Ps Store Indirim Kodu Şubat 2023

 • tüm 11
 • kampanya 11

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm PlayStation Store kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • PlayStation Store FAQs

  PlayStation Store öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Şu anda kayıtlı olan lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri, PlayStation Store benzersiz öğrenci indirim programı aracılığıyla kupon kodu'nin keyfini çıkarabilir. Öğrenci indirimlerinden yararlanmak için PlayStation Store'e çevrimiçi olarak, genellikle öğrenci kimliği biçiminde bir öğrenci kayıt sertifikası sağlamanız gerekir. Doğrulandıktan sonra, PlayStation Store indirim kodu ve PlayStation Store öğrenci indirim programı aracılığıyla promosyonlardan yararlanacaksınız.

  PlayStation Store yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. PlayStation Store, daha fazla müşteriyi tüketmeye çekmek için şu anda özel olarak ilk tercihli politikayı başlattı. PlayStation Store'de daha önce para harcamadıysanız, ilk ödemeniz için indirimler almak üzere store.playstation.com adresinden promosyon kodu alabilirsiniz.

  PlayStation Store adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Her bir PlayStation Store siparişi için kullanılabilecek kupon kodu sayısında kısıtlamalar vardır. Bu durumda, tek bir sipariş için indirimler için yalnızca bir PlayStation Store kuponu seçebilirsiniz. Sistem otomatik olarak diğer promosyon kodu'ü geçersiz kılacağından, ödemede birden fazla PlayStation Store indirim kodu kullanılması mümkün değilse.

  PlayStation Store kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  PlayStation Store indirim kodu'i kullanma yöntemi şu şekildedir: PlayStation Store'de hesabınız olup olmadığını onaylayın, yoksa yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Tek bir PlayStation Store ürünü satın alıyorsanız, doğrudan ödeme sayfasına girebilirsiniz. Ardından, ödeme sayfasında ilgili PlayStation Store indirim kodu alanını doldurmalısınız ve ödeme sırasında promosyon kodu otomatik olarak kullanılacaktır.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir