trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Kontur Kampanya

Kontur Kampanya Eylül 2022

  • tüm 9
  • kampanya 9

Kontur FAQs

Kontur öğrenci indirimi var mı?

Evet. Kontur, üniversite öğrencilerine ve lise öğrencilerine özel öğrenci özel kupon kodu verir. İlgili belgelerle, Kontur'nın özel promosyon kodu'ünü alabilirsiniz, böylece öğrenciler de cep harçlıklarını fazla harcama endişesi duymadan en sevdikleri ürünleri satın alabilirler.

Kontur yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. Kontur üzerinde hiç para harcamadıysanız, trkuponlar.org üzerindeki kontur.com.tr sayfasına göz atarak kupon kodu alabilir ve müşterilere ortalama olarak ₤16 tasarruf sağlayan özel ilk sipariş indiriminden yararlanabilirsiniz. kontur.com.tr'e gidin ve şimdi alışveriş yapın!

Kontur adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

Pek çok kişi mümkün olduğunca çok indirimden yararlanmak için Kontur indirim kodu kullanmak istiyor, ancak buna Kontur'de izin verilmiyor. Kontur'nin sistemi, fazlalık indirim kodu'i otomatik olarak geçersiz kılacaktır ve arıza nedeniyle kullanılmayan Kontur kupon kodu, bir dahaki sefere kontur.com.tr'de kullanmaları için müşterinin kupon cüzdanına iade edilecektir. .

Kontur kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

Müşteriler siparişleri için ödeme yaptığında, ödeme sayfasında Kontur indirim kodu alanını doldurabileceğiniz ilgili yerler vardır. Kullanmak istediğiniz Kontur kupon kodu alanını doldurduktan sonra 60% indiriminden yararlanabilirsiniz. Ancak Kontur siparişiniz iptal edilirse bu indirim geçersiz kılınamaz ve bu promosyon kodu'ü tekrar Kontur satın alırken kullanabilirsiniz.