trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Ticket indirim kodu

Ticket indirim kodu & kupon kodu Haziran 2023

 • tüm 7
 • kampanya 7

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Ticket kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Ticket FAQs

  Ticket öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Ticket kupon kodu şeklinde her ay Ticket, üniversite ve lise öğrencilerinin özel öğrenci indirimlerinden yararlanarak hayatın stresini atmasına yardımcı olur. Ticket, bu tür bir öğrenci müşterinin harcama gücünün çok sınırlı olduğunu bildiği, ancak yine de favori Ticket ürünlerine sahip olmak istediği için bu tür bir indirim başlatıldı.

  Ticket yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Marka görünürlüğünü artırmak için Ticket, yıl boyunca yeni müşteriler için özel olarak ilk kez özel indirim formüle etti. Ticket'de hiç harcama geçmişiniz olmadığı sürece, bu teklif size ortalama olarak ₤31 kazandırabilir.

  Ticket adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Ticket, aynı anda tek bir siparişte kullanılan kupon kodu sayısını sınırlamaz. Genellikle tek bir sipariş için kullanılabilen Ticket promosyon kodu çok sınırlıdır. Müşterilerin Ticket'in kupon kullanım kurallarına uyması gerekir.

  Ticket kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Ticket'de alışveriş yaparken, ilgili Ticket indirim kodu ödeme sırasında da kullanılabilir. Hesabınıza giriş yaparak, kişisel ana sayfanızı görüntüleyerek ve Kuponum'u tıklayarak mevcut Ticket promosyon kodu ürününüzü görüntüleyebilirsiniz. Her Ticket kupon kodu, altta karşılık gelen bir kullanım kuralına sahip olacaktır. Ticket siparişiniz koşulları karşılıyorsa, siparişinizi kullanabilirsiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  trkuponlar.org, sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanır. Devam ederseniz, trkuponlar.org, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayar. Devamını oku