trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Ten indirim kodu

Ten indirim kodu & kampanya Aralık 2023

 • tüm 9
 • kod 1
 • kampanya 8

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Ten kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Ten FAQs

  Ten öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Okuldaki her öğrenci Ten'den özel teklifler alabilir. Yani Ten indirim kodu üzerinden trafiğe kapalı bir alışveriş deneyimi yaşamak için özel Ten kupon kodu'yi, öğrencinin kimliğini Ten üzerinde kanıtlamak için ilgili sertifikaları ibraz ederek alabilirler.

  Ten yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Ten yeni müşteri indirimlerine sahip. Ten'in yeni müşterisiyseniz ve Ten indirim kodu sistemi aracılığıyla Ten'de hiç para harcamamış olarak tanınırsınız. Ardından sistem, ödeme sırasında başvurmanız için size otomatik olarak Ten promosyon kodu verir.

  Ten adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Ten indirim kodu ürününün tek bir siparişte kullanımı sınırlıdır. Ten, her ödemeyi yalnızca ilgili kupon kodu'yi kullanacak şekilde kısıtlar ve aynı anda daha fazla Ten promosyon kodu kullanamaz. Bu tür işlemler, Ten kupon kodu kullanım koşullarını karşılamamaktadır.

  Ten kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Ten indirim kodu, müşterilere daha fazla avantaj sağlamak amacıyla verildiğinden, tüm Ten müşterileri Ten kupon kodu kullanma fırsatını kaçırmamalıdır. Siparişi verdiğinizde, adım adım yönergeyi izleyin ve 50% indirimini kazanın.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  Devam etmeniz halinde Çerez Politikasını kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Devamını oku