trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Simal Indirim Kodu

Simal Indirim Kodu & Indirim Kuponu Mayıs 2023

 • tüm 10
 • kampanya 10

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Simal kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Simal FAQs

  Simal öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Simal'nın potansiyel müşterisi olan üniversite öğrencileri ve lise öğrencileri için, kolej ve lise öğrencilerinin geçim kaynaklarının çoğunun ebeveynleri tarafından sağlandığı düşünüldüğünde, yaşam masrafları sınırlı ve tüketim güçleri düşüktür. Simal kısa süre önce öğrenciler için özel bir indirim başlattı. Sadece bir öğrenci sertifikası sağlayın ve Simal öğrenci indiriminden yararlanın.

  Simal yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Çünkü Simal yeni müşterilerin alışveriş deneyimine büyük önem veriyor. Ayrıca Simal, yeni müşterilerin Simal ürünlerini ucuz fiyata satın almanın avantajlarını hissetmesini istiyor. Sonuç olarak, yıl boyunca yalnızca yeni Simal müşterilerinin kullanabileceği ilk tercihli politika tanıtıldı.

  Simal adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Simal, sipariş başına yalnızca bir Indirim Kodu'e izin verir. Simal Indirim Kuponu'nin kullanım kuralları var. Siparişinizin miktarı gereksinimleri karşıladığında, koşulları karşılayan herhangi bir Simal Promosyon Kodu kullanmayı seçebilirsiniz. Ancak Simal hesabındaki paranız aynı anda Indirim Kodu ile kullanılabilir.

  Simal Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Kuponunuz simal.com.tr içinde kullanılabiliyorsa. Ardından ilgili Simal Promosyon Kodu alanını doldurmanız yeterlidir. Ancak Simal Indirim Kodu ürününüz bu siparişin kullanım kuralına uymuyorsa, ödeme sayfasında Simal Indirim Kuponu'nin geçersiz olduğu gösterilir.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  trkuponlar.org, sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanır. Devam ederseniz, trkuponlar.org, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayar. Devamını oku