trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Sertex Indirim Kodu

Sertex Indirim Kodu & Indirim Kuponu Kasım 2022

 • tüm 6
 • kampanya 6

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Sertex kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Sertex FAQs

  Sertex öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Sertex, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için özel öğrenci indirimleri sağlar. Sertex Indirim Kuponu biçiminde, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri, Sertex öğrenci indirimlerinden ve etkinlik promosyonlarından doğrudan yararlanabilir. Ancak sertex.com.tr'de öğrenci indirimleri elde etmek için öğrencilerin Sertex'de alışveriş yapmadan önce öğrencinin kimliğini kanıtlayabilecek materyaller sağlamaları gerekir.

  Sertex yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Marka görünürlüğünü artırmak için Sertex, yıl boyunca yeni müşteriler için özel olarak ilk kez özel indirim formüle etti. Sertex'de hiç harcama geçmişiniz olmadığı sürece, bu teklif size ortalama olarak ₤11 kazandırabilir.

  Sertex adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Hiçbir durumda Sertex Indirim Kodu üst üste bindirilerek kullanılamaz. Sertex sistemi, Sertex Promosyon Kodu'ün tek bir siparişte taranmasını kabul etmiyor. Sertex müşterilerinin, satın almalarında Sertex Indirim Kuponu'yi kullanmadan önce bir seçim yapmaları önerilir.

  Sertex Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Ödeme sayfasında, sistem önce siparişiniz için Sertex Promosyon Kodu göstermeden alabileceğiniz indirimi kullanacak ve ardından Sertex sayfasındaki Indirim Kodu bölümünü ilgili Indirim Kuponu ile doldurmanız gerekiyor. , daha sonra bunları diğer indirimlerle kullanabilirsiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir