trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Say Indirim Kodu

Say Indirim Kodu & Kupon Kodu Haziran 2023

 • tüm 7
 • kampanya 7

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Say kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Say FAQs

  Say öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Say, üniversite öğrencilerinin ve lise öğrencilerinin yaşam giderleri şu anda ebeveynleri tarafından desteklendiğinden, say.com.tr'de tüketilebilecek para miktarının çok sınırlı olduğunu biliyor. Dolayısıyla Say, bu öğrenci grubunun kullanması için özellikle Promosyon Kodu sağlar.

  Say yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Say, şu anda kendi özel Say Indirim Kodu sistemi aracılığıyla yeni müşteriler için özel olarak yeni müşteriye özel teklifler geliştirmiştir. Say ürünlerini ilk kez satın alırken yeni bir müşteri olarak ortalama ₤45 tasarrufundan yararlanabilirsiniz.

  Say adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Say'de kullanılabilecek çok sayıda Say Indirim Kodu var, ancak indirim aralığı ve bunların gücü çok farklı. Maksimum indirimden yararlanmak istiyorsanız, bunun için sipariş tutarınızın veya ürün kategorinizin Say Indirim Kuponu kullanım gereksinimlerini karşılamasına izin vermeniz gerekir.

  Say Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Kişisel hesabınızda Say Indirim Kodu olup olmadığını onaylayın, satın almaya karar verdiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin ve Say ödeme sayfasına gidin, ilgili kutuya Say Indirim Kuponu yazın ve Say müşterileri istedikleri indirimi alabilir.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  trkuponlar.org, sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanır. Devam ederseniz, trkuponlar.org, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayar. Devamını oku