trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar PIQUE Indirim Kodu

PIQUE Indirim Kodu & Indirim Kuponu Aralık 2022

 • tüm 7
 • kampanya 7

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm PIQUE kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • PIQUE FAQs

  PIQUE öğrenci indirimi var mı?

  Evet. PIQUE, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için PIQUE Indirim Kuponu biçiminde öğrenci indirimleri sağlar. Nitelikli kişiler, pique.com.tr adresinde öğrenci kimliğinin doğrulanmasını tamamladıktan sonra PIQUE özel indiriminden yararlanabilir veya öğrenciler, öğrenci kimliklerini kanıtlayabilecek başka belgeler sunabilir.

  PIQUE yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. PIQUE şu anda marka tanıtım döneminde olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, PIQUE özel olarak yeni müşteri avantajları formüle etti. Özel Indirim Kodu'i almak için pique.com.tr'e göz atabilirsiniz. PIQUE yeni müşterilerine yönelik indirimlerden yararlanmak için ödeme sırasında PIQUE Indirim Kuponu'yi gösterin.

  PIQUE adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Her bir PIQUE siparişi için kullanılabilecek Indirim Kuponu sayısında kısıtlamalar vardır. Bu durumda, tek bir sipariş için indirimler için yalnızca bir PIQUE kuponu seçebilirsiniz. Sistem otomatik olarak diğer Promosyon Kodu'ü geçersiz kılacağından, ödemede birden fazla PIQUE Indirim Kodu kullanılması mümkün değilse.

  PIQUE Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  PIQUE'de alışveriş yaparken Indirim Kuponu'yi şu şekilde kullanabilirsiniz: PIQUE alışveriş sepetine yeni ürünler ekleyin ve ödemeyi tıklayın. Ayrıntıları girerek PIQUE hesabına giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun, ardından ödeme yapmak için Devam'ı tıklayın. Listelenen öğelerin altında Kupon Ekle yazan bir kutu göreceksiniz, kullanacağınız PIQUE Indirim Kuponu'yi seçin ve ardından web sitesi otomatik olarak ödeme sayfasına dönecektir. Şimdi pique.com.tr adresinde gerçek toplam ödemenizi göreceksiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir