trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar My Tickets Indirim Kodu

My Tickets Indirim Kodu & Kupon Kodu Ocak 2023

 • tüm 9
 • kampanya 9

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm My Tickets kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • My Tickets FAQs

  My Tickets öğrenci indirimi var mı?

  Evet. My Tickets, piyasada fiyatların artmaya devam ettiğini göz önünde bulundurarak, öğrenciler gibi gruplar için ekonomik baskının daha da ağırlaştığını biliyor. Bu gibi durumlarda My Tickets, bu sorunu çözmek için öğrenci indirimleri başlattı. Bu şekilde My Tickets, daha fazla öğrencinin alışverişte indirim almasına olanak tanır.

  My Tickets yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. My Tickets'de ilk kez tüketmek istiyorsanız, özel bir indirim alabilirsiniz. mytickets.ae, My Tickets'de alışveriş geçmişiniz olmadığını doğruladığı sürece, indiriminizi almak için özel My Tickets Indirim Kuponu'yi kullanabilirsiniz.

  My Tickets adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. My Tickets Indirim Kuponu'nin aynı anda üst üste bindirilmesine izin verilmez. Ve her My Tickets Promosyon Kodu'ün alt kısmında ilgili kullanım koşulları belirlenmiştir. Bu durumda, My Tickets siparişi, My Tickets Indirim Kodu ürününü kullanma koşullarını karşılamalıdır.

  My Tickets Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  My Tickets'de alışveriş yaparken Indirim Kuponu'yi şu şekilde kullanabilirsiniz: My Tickets alışveriş sepetine yeni ürünler ekleyin ve ödemeyi tıklayın. Ayrıntıları girerek My Tickets hesabına giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun, ardından ödeme yapmak için Devam'ı tıklayın. Listelenen öğelerin altında Kupon Ekle yazan bir kutu göreceksiniz, kullanacağınız My Tickets Indirim Kuponu'yi seçin ve ardından web sitesi otomatik olarak ödeme sayfasına dönecektir. Şimdi mytickets.ae adresinde gerçek toplam ödemenizi göreceksiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir