trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Longer Indirim Kodu

Longer Indirim Kodu & Kupon Kodu Haziran 2023

 • tüm 6
 • kampanya 6

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Longer kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Longer FAQs

  Longer öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Longer, üniversite öğrencilerine ve lise öğrencilerine özel Indirim Kuponu sağlar. Öğrencilik durumunuzu kanıtlayabilirseniz, yalnızca öğrenciye ait olan Longer Indirim Kodu'inizi alabilir ve her seferinde ortalama olarak ₤45 tasarruf edebilirsiniz.

  Longer yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Şu anda Longer'de, yeni bir müşteriyseniz özel yeni müşteri Longer Indirim Kuponu alabilirsiniz. Yeni müşteri indirimlerinden yararlanmak için ödeme sırasında ibraz edin veya Longer Indirim Kodu'i seçin. Hemen longer.com.tr'e gelin ve bu Longer ürününü çok iyi bir şekilde satın alın!

  Longer adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Müşteriler, Longer siparişleri için en fazla indirimi almak istiyor. Longer bu müşterilerden özür dilemek istiyor. Her kuponun ilgili kullanım kurallarına uyması gerekir, bu nedenle tek bir ödeme anında Longer Indirim Kuponu üst üste bindirilmesine izin verilmez.

  Longer Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Ödeme sayfasında, sistem önce siparişiniz için Longer Promosyon Kodu göstermeden alabileceğiniz indirimi kullanacak ve ardından Longer sayfasındaki Indirim Kodu bölümünü ilgili Indirim Kuponu ile doldurmanız gerekiyor. , daha sonra bunları diğer indirimlerle kullanabilirsiniz.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  trkuponlar.org, sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanır. Devam ederseniz, trkuponlar.org, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayar. Devamını oku