trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Kinzi Indirim Kodu

Kinzi Indirim Kodu & Promosyon Kodu Aralık 2022

 • tüm 6
 • kampanya 6

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Kinzi kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Kinzi FAQs

  Kinzi öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Kinzi, Kinzi kendi indirim sistemi aracılığıyla lise ve üniversite öğrencilerine öğrenci indirimleri sağlar. Bu özel öğrenci indirimi yalnızca öğrencilik durumunu kanıtlayabilen kişiler tarafından kullanılabilir, ancak öğrenci değilseniz, trkuponlar.org üzerinde 1 farklı Kinzi Indirim Kuponu de bulabilirsiniz.

  Kinzi yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Şu anda, Kinzi'nin markayı pazarda daha iyi tanımasını sağlamak ve promosyon stratejisini yürütmek için Kinzi, kinzi.com.tr üzerindeki yeni müşteriler için özel olarak formüle edilmiş indirim politikalarına sahiptir. Yeni müşteriler, 75% tasarruf etmelerine yardımcı olmak için özel Kinzi Indirim Kuponu alabilir.

  Kinzi adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Aynı anda yalnızca tek bir Kinzi Indirim Kodu kullanabilirsiniz. Ödeme anında birden fazla Kinzi Indirim Kuponu varsa, bu siparişte yalnızca biri geçerli olacaktır. Ancak Kinzi siparişiniz, Kinzi Promosyon Kodu olmadan yararlanabileceğiniz daha fazla tam indirime veya daha fazla avantaja sahip olabilir.

  Kinzi Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Kinzi'de Indirim Kuponu'nizi kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir: favori ürünlerinizi alışveriş sepetine ekleyin, ardından giriş yap'a tıklayın veya yeni bir hesap oluşturun ve ardından Kinzi alışveriş sepetine geri dönün ve satın almanız gereken ürünler (tek bir ürün olabilir, birden fazla Kinzi siparişi birlikte de verilebilir). Ardından ödeme sayfasına atlayın, ödeme sayfasında Kinzi ürününüzün Promosyon Kodu öğesini seçin ve ödemeyi tamamlayın.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir