trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Journey indirim kodu

Journey indirim kodu & kupon kodu Şubat 2023

 • tüm 9
 • kampanya 9

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Journey kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Journey FAQs

  Journey öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Journey, tüketim gücü sınırlı olan ancak Journey'den mutlu bir şekilde alışveriş yapmak isteyen üniversite öğrencileri ve lise öğrencilerinden oluşan gruplara özel öğrenci indirimi sunuyor. Ancak, bu özel öğrenci indirimine ek olarak, journey.com.tr üzerindeki müşteriler için başka Journey promosyon kodu mevcuttur.

  Journey yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Journey yeni müşterilerine daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için Journey, yeni müşterilere özel bir ilk sipariş indirimi sağlar, bu Journey özel indirimini kullandığınız sürece, ₤50'den tasarruf edebilirsiniz. ortalama. kaçırmayın!

  Journey adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır, yapamazsın. Journey, tek bir sipariş için kupon kodu kullanımı için bir sınırlama belirler. Yani sipariş başına yalnızca bir Journey indirim kodu kullanılabilir. Ancak Journey promosyon kodu ne tür olursa olsun, Journey, müşterilerin Journey'de alışveriş yapmayı daha çok sevmesini sağlamak için müşterilere kolaylık sağlamanın bir yolu olarak bunları kullanacaktır.

  Journey kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Journey'de alışveriş yaparken Journey indirim kodu'i kullanarak Journey indiriminden tasarruf edebilirsiniz. Öncelikle, journey.com.tr'de mevcut bir hesapta oturum açmanız veya sizin için yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Ardından, ürünleri seçmek ve Journey alışveriş sepetine eklemek için journey.com.tr ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Son olarak Journey alışveriş sepetinde, siparişi vereceğiniz ürünü seçin ve Journey koşullarına uygun kuponu seçin ve son olarak ödemeyi tamamlayın.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir