trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar IGS indirim kodu

IGS indirim kodu & promosyon kodu Eylül 2022

  • tüm 7
  • kampanya 7

IGS FAQs

IGS öğrenci indirimi var mı?

Evet. Şu anda kayıtlı olan lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri, IGS benzersiz öğrenci indirim programı aracılığıyla kupon kodu'nin keyfini çıkarabilir. Öğrenci indirimlerinden yararlanmak için IGS'e çevrimiçi olarak, genellikle öğrenci kimliği biçiminde bir öğrenci kayıt sertifikası sağlamanız gerekir. Doğrulandıktan sonra, IGS indirim kodu ve IGS öğrenci indirim programı aracılığıyla promosyonlardan yararlanacaksınız.

IGS yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. IGS, yeni müşteriler için özel birinci sipariş indirimleri sunar. IGS'de daha önce hiç tüketim kaydınız yoksa, ilk satın alma işleminizde IGS promosyon kodu alabilirsiniz. IGS ürününün ilk indiriminden yararlanmak için indirim kodu'inizi kasada gösterin.

IGS adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

Hayır. IGS, aynı anda tek bir siparişte kullanılan kupon kodu sayısını sınırlamaz. Genellikle tek bir sipariş için kullanılabilen IGS promosyon kodu çok sınırlıdır. Müşterilerin IGS'in kupon kullanım kurallarına uyması gerekir.

IGS kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

IGS'de alışveriş yaparken IGS indirim kodu'i kullanarak IGS indiriminden tasarruf edebilirsiniz. Öncelikle, igs.com.tr'de mevcut bir hesapta oturum açmanız veya sizin için yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Ardından, ürünleri seçmek ve IGS alışveriş sepetine eklemek için igs.com.tr ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Son olarak IGS alışveriş sepetinde, siparişi vereceğiniz ürünü seçin ve IGS koşullarına uygun kuponu seçin ve son olarak ödemeyi tamamlayın.