trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Gold indirim kodu

Gold indirim kodu & indirim Mart 2023

 • tüm 6
 • kampanya 6

REKLAMCILIK

 • Ödeme sırasında tüm Gold kodlarını tek tıklamayla uygulayın.

  2.000.000'den fazla kullanıcı tarafından güvenilen

  doğrulandı

 • Gold FAQs

  Gold öğrenci indirimi var mı?

  Evet. Gold, şu anda kayıtlı olan lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için gold.com.tr'de paradan tasarruf ederken alışveriş yapmanın keyfini çıkarmaları için özel kupon kodu yayınlayacak. Ödeme sayfasındaki kupon etiketli giriş kutusuna kendi kupon kodu ürünlerini yapıştırarak doğrudan Gold ekstra indirimlerinden yararlanabilirler.

  Gold yeni müşteri için indirime sahip mi?

  Evet. Gold, gerçekten de Gold yeni müşterilerinin daha iyi bir satın alma deneyimi elde etmesine yardımcı olacak özel tercihli politikalara sahiptir. Gold'de harcama kaydınız olmadığı sürece bu indirimden yararlanabilirsiniz. Ancak, Gold ürünlerini daha önce satın aldıysanız, bu özel indirimden tekrar yararlanamazsınız.

  Gold adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

  Hayır. Gold, sipariş başına yalnızca bir indirim kodu'e izin verir. Gold kupon kodu'nin kullanım kuralları var. Siparişinizin miktarı gereksinimleri karşıladığında, koşulları karşılayan herhangi bir Gold promosyon kodu kullanmayı seçebilirsiniz. Ancak Gold hesabındaki paranız aynı anda indirim kodu ile kullanılabilir.

  Gold kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

  Lütfen siparişinizin kullanmak istediğiniz Gold indirim kodu kullanım koşullarını karşılayıp karşılamadığını onaylayın. Geçerli olduğunu onayladıktan sonra, Gold alışveriş sepeti sayfasındaki ödemeye tıklayın, ödeme sayfasına gidecek, aldığınız Gold indirim kodu'i girin ve ödeme tamamlanabilir.

  Ayrıca Bu Kuponlara İhtiyacınız Olabilir

  trkuponlar.org, sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanır. Devam ederseniz, trkuponlar.org, Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi varsayar. Devamını oku