trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Getss Indirim Kodu

Getss Indirim Kodu & Kampanya Kodu Eylül 2022

  • tüm 16
  • kampanya 16

Getss FAQs

Getss öğrenci indirimi var mı?

Evet. Getss, piyasada fiyatların artmaya devam ettiğini göz önünde bulundurarak, öğrenciler gibi gruplar için ekonomik baskının daha da ağırlaştığını biliyor. Bu gibi durumlarda Getss, bu sorunu çözmek için öğrenci indirimleri başlattı. Bu şekilde Getss, daha fazla öğrencinin alışverişte indirim almasına olanak tanır.

Getss yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. Getss ürününde yeni müşterilere ayrıcalıklı muamele yapılır. Yeni müşteriler, ödeme sırasında sunulduğunda 65%'den tasarruf etmek için kullanılabilecek özel Getss Indirim Kodu alacak. Sistem, Getss ürününün yeni müşterisi olup olmadığınızı otomatik olarak onaylayacaktır, bu nedenle Getss ürününde daha önce tüketim geçmişi olan müşteriler bu tekliften yararlanamayacak.

Getss adlı kullanıcının Indirim Kuponu ürününü birleştirebilir miyim?

Hayır. Tek bir sipariş için yalnızca bir Getss kuponu desteklenir ve her bir Getss Promosyon Kodu yalnızca kullanım kurallarına uyduğu sürece kullanılabilir. Endişelenmeyin, getss.com.tr üzerinde yanlışlıkla birden fazla Indirim Kuponu seçerseniz, sistem Getss siparişinizde geçerli olmak üzere bunlardan birini otomatik olarak seçecektir.

Getss Indirim Kuponu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

Getss ürününde alışveriş yaparken, ödeme sırasında ilgili kuponu kontrol ederek Indirim Kuponu kullanılabilir. Kişisel ana sayfayı görüntüleyin, mevcut Getss kuponunu görüntülemek için Kuponum'a tıklayın. Her Getss Indirim Kodu kullanım koşullarına sahip olacaktır ve koşulları karşılıyorlarsa kullanılabilirler.