trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Bim indirim kodu

Bim indirim kodu & indirim Eylül 2022

  • tüm 14
  • kampanya 14

Bim FAQs

Bim öğrenci indirimi var mı?

Evet. Bim dezavantajlı grupları çok önemseyen bir dükkan, bu yüzden öğrenciler için kesinlikle indirimler var. Öğrenci sertifikası ile Bim'de mutlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz, çünkü özel öğrenci indirimi öğrencilere çok tasarruf sağlayacaktır.

Bim yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. Bim, yeni müşteriler için indirimler belirler. 70%'den tasarruf etmenize yardımcı olması için ilk sipariş indirimini veya diğer Bim indirim kodu'i seçebilirsiniz. Ancak, Bim'in ilk teklifinin yalnızca bim.com.tr üzerinde ilk kez harcama yapan müşteriler için geçerli olduğuna dikkat edilmelidir.

Bim adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

Hayır. Bim indirim kodu'in üst üste bindirilmesine izin verilmez. Ödeme yapmak için yalnızca siparişinizin geçerli kapsamındaki en yüksek indirimli Bim kupon kodu seçeneğini seçebilirsiniz. Ancak Bim ürünlerinin ücretsiz gönderimi gibi farklı Bim avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Böyle bir avantajdan yararlanmak istiyorsanız elbette Bim siparişinizin ücretsiz kargo tutarına ulaşması gerekir.

Bim kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

Bim'de kupon kodu'nizi kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir: favori ürünlerinizi alışveriş sepetine ekleyin, ardından giriş yap'a tıklayın veya yeni bir hesap oluşturun ve ardından Bim alışveriş sepetine geri dönün ve satın almanız gereken ürünler (tek bir ürün olabilir, birden fazla Bim siparişi birlikte de verilebilir). Ardından ödeme sayfasına atlayın, ödeme sayfasında Bim ürününüzün promosyon kodu öğesini seçin ve ödemeyi tamamlayın.