trkuponlar.org

Bezelye.com Eylül 2022

  • tüm 10
  • kampanya 10
  • Ücretsiz kargo 1

Bezelye FAQs

Bezelye öğrenci indirimi var mı?

Evet. Bezelye'in her öğrenci müşterisinden faydalanmak için Bezelye, statülerini doğrulamak için ilgili geçerli sertifikaları olduğu sürece kendilerine kupon kodu şeklinde özel öğrenci indirimleri sağlayacaktır.

Bezelye yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. Yeni müşterilerde iyi bir izlenim bırakmak için Bezelye tarafından ilk müşteriye özel bir indirim uygulandı. Daha açık olmak gerekirse, yeni bir müşteriyseniz, ödeme sırasında Bezelye'in ilk teklifini veya diğer kupon kodu teklifini kullanmayı seçin.

Bezelye adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

Hayır. Tek bir sipariş için yalnızca bir Bezelye kuponu desteklenir ve her bir Bezelye promosyon kodu yalnızca kullanım kurallarına uyduğu sürece kullanılabilir. Endişelenmeyin, bezelye.com üzerinde yanlışlıkla birden fazla kupon kodu seçerseniz, sistem Bezelye siparişinizde geçerli olmak üzere bunlardan birini otomatik olarak seçecektir.

Bezelye kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

Ödeme sayfasında, sistem önce siparişiniz için Bezelye promosyon kodu göstermeden alabileceğiniz indirimi kullanacak ve ardından Bezelye sayfasındaki indirim kodu bölümünü ilgili kupon kodu ile doldurmanız gerekiyor. , daha sonra bunları diğer indirimlerle kullanabilirsiniz.