trkuponlar.org
Anasayfa Tüm Mağazalar Avis indirim kodu

Avis indirim kodu & kupon kodu Eylül 2022

  • tüm 9
  • kod 1
  • kampanya 8

Avis FAQs

Avis öğrenci indirimi var mı?

Evet. Avis, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için Avis kupon kodu biçiminde öğrenci indirimleri sağlar. Nitelikli kişiler, avis.com.tr adresinde öğrenci kimliğinin doğrulanmasını tamamladıktan sonra Avis özel indiriminden yararlanabilir veya öğrenciler, öğrenci kimliklerini kanıtlayabilecek başka belgeler sunabilir.

Avis yeni müşteri için indirime sahip mi?

Evet. Avis, yalnızca yeni müşterilerin kullanabileceği özel bir politika başlattı. Yeni bir müşteri iseniz, Avis'a göz atarak ilgili kupon kodu'yi seçebilir ve tükettiğinizde sunabilir, ardından yeni müşteri indiriminden yararlanabilirsiniz.

Avis adlı kullanıcının kupon kodu ürününü birleştirebilir miyim?

Hayır, yapamazsın. Avis sipariş tutarınız ücretsiz kargo koşuluna ulaşırsa, ücretsiz kargo ücretinden Avis indirim kodu ile aynı anda yararlanabilirsiniz. Ödeme yaparken birden fazla Avis kupon kodu otomatik olarak bunlardan biri seçilecektir, bu yüzden bunu yapmamaya çalışın.

Avis kupon kodu ürünümü çevrimiçi olarak nasıl kullanırım?

Avis'de alışveriş yaparken Avis indirim kodu'i kullanarak Avis indiriminden tasarruf edebilirsiniz. Öncelikle, avis.com.tr'de mevcut bir hesapta oturum açmanız veya sizin için yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Ardından, ürünleri seçmek ve Avis alışveriş sepetine eklemek için avis.com.tr ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Son olarak Avis alışveriş sepetinde, siparişi vereceğiniz ürünü seçin ve Avis koşullarına uygun kuponu seçin ve son olarak ödemeyi tamamlayın.